Oba dva termíny budeme, tak přijďte. Druhý termín přijde i kouzelník a má pro vás překvapení :-)

Máte kamarády, příbuzné, známé ze zahraničí a chtěli byste je obdarovat pexesy. Tak nyní můžete všechny naše motivy mít i v anglické verzi. To znamená že titulka, info o autorovi a návod ke hře jsou v angličtině. Pokud budete objednávat tak pište do poznámek heslo ENGLISH.

Co nás čeká a naštěstí nemine je akce zvaná Hračkárna za kterou se vydáme do Tábora. Druhý ročník perfektně připraveného marketu s nabídkou zboží převážně pro děti.

Jarní dyzajn proběhl v teplotách zimních, teď ten letní  by mohl vyjít v teplotách jarních, ať si to tam všichni užijeme.

Jaro v plném proudu a pučí nám tu spousta trhů, pro nás bude tento market určitě zajímavý místem konání a pro vás mrtě zajímavými věcmi. Že už to vše znáte? Nene…protože tady budou vystavovat i zahraniční designéři a čeští studenti. Těšíme se!

To nám to uteklo a je tu již první letošní snad i jarní Dyzajn market. Děkujeme všem za přízeň a pokud budete mít čas, přijďte nás navštívit. PexOesa, obrázky, zábavný postavičky ve stánku a velký výběr žvejkaček, protože tentokrát máme společný stánek s Charitygums. Těšíme se na vás!

Poslední naší akcí tohoto roku je Dyzajn market tuto neděli. Přijďte se za námi stavit.

Přijďte se ohřát do prostor Novoměstské radnice. Někde nás tam najdete :-)

Tři nové série poprvé představíme na jarním Dyzajn marketu již tuto sobotu a neděli 21. – 22. 3. 2015. Přijďte se nejen jarně naladit.

 

Díky za přízeň a návštěvu našeho stánku na Dyzajnmarketu. Opět to bylo supr, byť pro nás prodejce energeticky trochu náročné :) Těšíme se zase příště.

Prozradíme pouze to, že jedna z příštích sérií bude od Viktora Pařízka. Je to kreslíř, snílek, poeta, … horolezec, popleta :) Jeho velice osobitý styl ilustrací zná většina českých horolezců. Víc než ukázku vlevo vám v tuto chvíli na ochutnání nedáme! Ale ještě přidáme nápovědu k obrázku vlevo – pro osoby horolezení neznalé: Když jste úplně vysíleni na skále a nemáte už sílu v předloktí, tak to znamená že „máte ruce jako konve“.

Nově jsou série Hafíci, Hlavouni a Kosmické obrazce opatřené oboustrannou matnou laminací. Tento průhledný, malý bonus na první pohled nepoznáte, ale snad oceníte až po nějakém hráčském období. Laminovaná pexOesa můžete škrábat, muchlat, kousat a stále budou držet :-) Nejvíce to ocení rodiče, jejichž dítka se chovají ke svým hračkám méně ohleduplně a nebo  jsou více hravá.

Dyzajn market 21.6.2014 bude na Piazzetě Národního divadla, naše kulatá pexesa nebudou chybět. Pokud vše vyjde budeme prodávat i designové žvýkačky s ilustracemi! tak nás přijďte podpořit.

Opět jste nás mohli navštívit na Fialce. Den dětí byl… no… hodně hlučný :) Slevy 20% nechyběly.

dne 16.3.2014 jsme meli stánek na PUZZLE akci v Říčanech na fialce a jak tomu bývá zvykem byla možnost koupit pexOesa na mistě se slevou 20%.

BUDEME TAM!!!  Pojď se na nás podívat 22. března 2014 na piazzetě Národního divadla – to je ten kamenej dvorek mezi Laternou Magikou a Národním divadlem (pro ty co to nevědí mezi nimiž jsme byli i my). Více se dozvíte na stránkách dyzajnmarket.com

Dne 18.1.2014 jsme se zúčastnili turnaje v pexesech, který byl určen zejména nejmladší populaci. Akce proběhla v kulturním centrum „NA FIALCE“.  Náš projekt daroval 15 krabiček jako soutěžní výhru. Na této akci si návštěvníci mohli zakoupit  pexOesa za zlevněnou cenu – 20%. Tuto slevovou akci budeme opakovat 16.3. opět v Říčanech, Na fialce, Mánesova 251 01, kde bude probíhat turnaj v Puzzle. Tímto moc děkujeme organizátorům, jmenovitě paní Barboře Vítové a slečně Lucii Basíkové + kolektivu za vstřícnost! Více fotek jsme pro Vás nafotili a umístili do naší galerie.

Je na světě nová série – Kosmické obrazce v poli! Autor není ze země a jmenuje se OZON. Ještě voní tiskovou barvou a první kousky se právě řežou na našem novém miláčkovi – řezacím ploteru. No ale s prostorem jsme to neodhadli. 3000ks B2 archů z tiskárny važící přes 300kg je balik poměrně velkých rozměrů…

PEXOESA:
• originální kulatá pexesa (neboli pexOesa)
• ilustrované motivy od českých výtvarníků
• cool krabička click-clack
• 24 dvojic uvnitř balení a navíc jedna samolepka

ILUSTRACE
• Jednotlivé motivy z vnitřku pexOes si můžete koupit jako zvětšené ilustrace!
• jsou v reprodukci vytištěny na fotografický papír, následně zalaminovány (proti poškození, nebo prachu) a nakašírovány na 1cm Raybord desku
• ilustrace je nakonec zasazena do námi vyráběných, originálních rámů. Rámy jsou ze svařeného železa, opískovány a synteticky nalakovány
• ilustrace jsou signovány a číslovány od autorů!

Tak to spouštíme! Listopad 2013. Je to tak trochu milník pro nás. Posouvá nás to dál, nebo spíš blíž k Vám čtenářům a návštěvníkům tohoto webu. Jakékoli připomínky k vylepšení webu velice vítáme na tento mail. Programátor (který má přístup na tento web – tak si sem do tohoto příspěvku hodí odkaz na svůj linkbuilding, popřípadě své kontaktní údaje) byl trošku sklamaný, že jsem nikde nepoužil obrázek který vytvořil v šabloně tohoto redakčního systému. Tak je snad dostatečné zadostiučinění že ho používám zde vlevo vedle tohoto prvního příspěvku.