Chcete kulatá pexOesa objednat jako firemní reklamní předmět?

Máme radost, že se zajímáte o pexOesa jakožto reklamí produkt. Jedná se totiž originální reklamní předmět, který jen tak jiná firma nemá. Máme pro vás 4 BALÍČKY 🙂 Sami si vyberte jaký je pro vás ten vhodný. Pokud nabídka není dostatečně pestrá, neváhejte nás kontaktovat se specifickou poptávkou. Veškerá spolupráce s našimi firemními klienty je postavena na efektivní spolupráci, partnerství a slušném jednání. Níže zmíněné ceny za výrobu platí pro všechny 4 balíčky. V jednotlivých balíčkách si připlácíte pouze za graficko-fotograficko-ilustrátorské práce.

CENA ZA VÝROBU bez DPH( TISK, KOMPLETACE, VÝSEK, KRABIČKA POTISK/POLEP, DOPRAVA):
300 Kč/kus – při odběru do 20 ks. pexOes
250 Kč/kus – při odběru nad 20 ks. pexOes
200 Kč/kus – při odběru nad 50 ks. pexOes
150 Kč/kus – při odběru nad 100 ks. pexOes
100 Kč/kus – při odběru nad 500 ks. pexOes
93 Kč/kus – při odběru nad 1000 ks. pexOes
85 Kč/kus – při odběru nad 2500 ks. pexOes

1. BALÍČEK – Již hotový motiv ze sekce produkty doplněný o firemní logo na přední části krabičky a na každé zadní části pexOesa.

Vyberete si motiv z naší nabídky. Pošlete nám Vaše logo (logomanuál) a my jej vhodně použijeme/zakomponujeme na titulní samolepku na krabičce a na zadní část pexOes (tedy rubová část každého motivu pexOes). Podmínkou této nabídky je, že na vnitřní části krabičky zůstanou informace o autorovi, obtížnosti a naše logo pexOesa. Více nformací pochopíte, když rozkliknete galerii vlevo.

CENA ZA VÝROBU (tisk, kompletace, krabička,atd…) – viz úplně horní odstavec na této stránce.

CENA  za konzultace, zpracování loga, korektury a předtiskovou přípravu:
3000 Kč (bez DPH)

 

2. BALÍČEK – Zcela originálně nailustrovaná série pexOes od našich ilustrátorů (nebo jinou technikou zpracovaná např.: fotografie) pro vaši firmu. Vč. loga na přední části krabičky a na každé zadní části pexOes.

Zde hraje velikou roli jaké motivy budeme zpracovávat, jakou technikou. Např. firma prodávající motorkářské výrobky může na pexOesech o průměru 6cm chtít mít 24 dvojic: fotografií svých produktů, nebo ilustrací svých produktů. V obou těchto případech platí, že produkty je potřeba od nás nafotit. V případě ilustrací je nakreslit/překreslit/přestylizovat, v případě fotografií u nich zhotovit postprodukci.  Podmínkou této nabídky je, že na vnitřní části víčka zůstanou informace o autorovi, obtížnosti a naše logo pexOesa. Více nformací pochopíte, když rozkliknete galerii vlevo.

CENA ZA VÝROBU (tisk, kompletace, krabička, atd…) – viz úplně horní odstavec na této stránce.

CENA  za grafické, fotografické, ilustrátorské práce na vytvoření nově vypadajících pexOes:
24 000 Kč (bez DPH) (orientační cena)

 

3. BALÍČEK – Parametry tohoto balíčku jsou stejné, jako u balíčku číslo 2. Navíc ilustrace/fotografie vytvořené a Vám dodané ve velkých rozměrech, tak aby se daly vytisknout jako obrazy, nebo se daly použít v jiné vaší reklamní kampani.

Parametry tohoto balíčku jsou stejné, jako u balíčku číslo 2. S tím rozdílem, že požadovaný výstup ať fotografií, nebo ilustací, nebude pouze v rozměru pro výrobu pexOes (6x6cm/300DPI – tisk), ale bude podstatně větší (40cm/300DPI). Tyto fotografie, nebo ilustrace Vám budou předány, můžeme z nich udělat obrazy, nebo je můžete dále použít ve své reklamní kampani, což především v případě ilustrací je v dnešní době hodně originální. Podmínkou této nabídky je, že na vnitřní části víčka zůstanou informace o autorovi, obtížnosti a naše logo pexOesa. Fotografie, či ilustrace jsou majetkem autora, avšak ten uděluje objednateli časově neomezenou licenci k užívání těchto ilustrací.

CENA ZA VÝROBU (tisk, kompletace, krabička, atd…) – viz úplně horní odstavec na této stránce.

CENA  za grafické, fotografické, ilustrátorské práce na vytvoření nově vypadajících pexOes + velká data:
30 000 – 60 000Kč (bez DPH)

 

 

 

4. BALÍČEK – Koncepce motivu je rozmyšlena od vás jakožto klienta. Dodáte si kompletně graficky připravená data pro výrobu.

Vlastně chcete pouze výrobu pexOes. Dodáte nám kompletní a korektní tiskové pdf, nebo sbalený indesign, dle standardních norem. Nebojte se před samotnou realizací vše konzultujeme a kontrolujeme.  Podmínkou této nabídky je, že na vnitřní části víčka, nebo na spodní části krabičky, bude nerušivá informace o výrobci těchto krabiček: www.pexoesa.cz

CENA ZA VÝROBU (tisk, kompletace, krabička, atd…) – viz úplně horní odstavec na této stránce.

CENA: předtisková kontrola, konzultace:
2000 Kč (bez DPH)

5. BALÍČEK – Již hotový motiv ze sekce produkty doplněný o firemní logo či pro vás navrhnutou titulku na přední části krabičky

Vyberete si motiv z naší nabídky. Pošlete nám Vaše logo (logomanuál) a my jej vhodně použijeme/zakomponujeme na titulní samolepku na krabičce, popřípadě ji zpracujeme dle vašich požadavků. Podmínkou této nabídky je, že na vnitřní části krabičky zůstanou informace o autorovi, obtížnosti a naše logo pexOesa. Pozor na rozdíl od prvního balíčku, zde na zadní straně každého pexOesa není možnost použít vaše logo, je zde aplikováno logo PEXOESA.

CENA ZA VÝROBU (tisk, kompletace, krabička,atd…) – viz úplně horní odstavec na této stránce.

CENA  za konzultace, zpracování titulní samolepky, korektury a předtiskovou přípravu:
1500 Kč (bez DPH)