0


Dárek pro holku

Hledáte perfektní dárek pro holku, který bude nejen zabávný, ale také vzdělávací a esteticky přitažlivý? Pexeso v plechové krabičce ClickClack od českých výtvarníků je skvělou volbou! Máme mnoho motivů pro malé i velké holky. Některé jsou více vzdělávací, jiné zase vizuálně přitažlivější. Samozřejmě náměty nemáme jen pro holky ale i pro kluky, či dospěláky. Originálně vypadající pexesa již nemusíte stříhat, dodáváme je vysekané do kruhu v kulaté plechové krabičce

Hravé a poetické pexeso

Naše pexeso není jen obyčejnou hrou. Kulaté karty jsou zdobené krásnými ilustracemi, které zaujmou každou holku. Výběr tematických pexes je bohatý – ať už preferujete Pexeso Hafíci s roztomilými psími kamarády, Pexeso Safari zvířátka pro malé milovnice divoké přírody, nebo Pexeso Kouzelné stromy, které rozproudí fantazii. Vaše ratolest se tak nejen zabaví, ale také se něco naučí.

Originální balení

Všechny naše pexesa jsou uložena v praktické kovové krabičce ClickClack. Díky ní se karty nikdy nepoztrácejí a pexeso je ideálním společníkem na cesty. Vaše holčička může své oblíbené pexeso vzít kamkoliv s sebou – na prázdniny, do auta nebo na piknik.

Široká nabídka témat

Pro holky, které mají rády podmořský svět, je tu Pexeso Podmořský svět s nádhernými mořskými tvory. Milovnice přírody zase ocení Pexeso Hmyzáci nebo Pexeso zvířecí stopy. Každé pexeso je navrženo tak, aby bylo nejen zábavné, ale také vzdělávací – děti se učí poznávat různé zvířata, jejich stopy a mnoho dalšího.

Dárek pro holku s kreativní duší

Pokud vaše dívenka ráda tvoří a miluje barvy, Pexeso Mandaly ji určitě nadchne. Mandaly jsou krásně barevné a děti si při jejich skládání rozvíjí nejen paměť, ale i estetické cítění.

Zkrátka, ať už hledáte dárek pro jakoukoliv holku, naše kulatá pexesa v plechové krabičce ClickClack jsou skvělou volbou, která kombinuje hravost, vzdělávací hodnotu a originalitu.

Vaše objednávka se právě zpracovává. Vyčkejte a nedělejte jiné úkony v internetovém prohlížeči. Prosíme o trpělivost.

Objednávku jsme úspěšně zpracovali.

OK