0

Dárek pro kluka

Vybírat dárek pro kluka může být někdy náročné. Co když vám ale řekneme, že jsme objevili něco jedinečného a českého? Co třeba kulaté pexeso od českých výtvarníků, zabalené v praktické plechové krabičce ClickClack? Karty se v krabičce nepoztrácejí, proto jsou tato pexesa ideálním dárkem a navíc skvělou zábavou na cesty.


Pexeso šílených hlav.

Pexeso Hlavouni

Toto pexeso přináší nádherné ilustrace podivínských Hlavounů. Každá karta je malým uměleckým dílem a děti si je okamžitě zamilují. Hra s Hlavouny je veselá a rozvíjí nejen paměť, ale i fantazii.


Pexesa hrady a zámky.

Pexeso České hrady

Pro malé objevitele a milovníky historie je tu pexeso s ilustracemi českých hradů. Seznamování se s krásami české krajiny a historických památek může být zábavné i poučné.


Pexeso bajkeři pro cyklisty.

Pexeso Bajkeři

Máte doma malého cyklistu? Pexeso Bajkeři je plné akčních ilustrací a situací v cyklistickém světě. Díky této hře se zaručeně zasmějete. Ilustroval jej totiž známý český bikepacker Štěpán Stránský


Pexeso horolezci, kartičky jsou ftipně umístěné mezi horolezeckou výbavou.

Pexeso Horolezci

Pexeso Horolezci je ideální pro ty, které fascinují výšky a dobrodružství. Ilustrace plné odvážných horolezců i absurdních scének budou každého malého dobrodruha inspirovat.


Kulaté pexeso prodej pexes
prodejní místo

Pexeso Hafíci

Co takhle pexeso plné roztomilých pejsků? Hafíci jsou vždy vděčným tématem a každé dítě si najde svého oblíbeného pejska mezi kartami. Toto pexeso je plné přívětivých a veselých ilustrací čtyřnohých kamarádů.


Kulaté pexeso s námětem Hmyz v české republice.

Pexeso Hmyzáci

Pexeso Hmyzáci je plné barevných a fascinujících detailů ze světa hmyzu. Děti se učí rozpoznávat různé druhy hmyzu a navíc se dozvídají zajímavé skutečnosti z přírody. Všichni hmyzáci jsou na kartách pojmenováni.


pexeso s námětem zvířecích stop umístěné na dece

Pexeso Stopy zvířat

Toto pexeso je vzdělávací a zábavné zároveň. Děti poznávají stopy zvířat a učí se, která stopa patří jakému zvířeti. Hravou formou se tak dozvědí zajímavosti o zvířecí říši. Každá stopa má vypsaný český i anglický název na kartičce.


Těžké pexeso.

Pexeso Hardcore techno

Pro starší děti, které mají rády extrémně těžké pexeso máme zajímavé grafické designy. Ty připomínají žluto černé bludiště. Ale pozor k obrázku kartičky otáčite negativ (jeho barevný opak). Pexeso Hardcore techno je opravdu jedinečným a stylovým dárkem.


Pro kluky to pravé

Kulaté pexeso v plechové krabičce ClickClack je tedy perfektní dárek pro kluka, který nejen pobaví, ale také rozvíjí různé dovednosti. Ať už se jedná o paměť, kreativitu, nebo poznávání světa, každé z těchto unikátních pexes nabízí něco výjimečného. Všechny série si prohlédněte na našem e-shopu.

Vaše objednávka se právě zpracovává. Vyčkejte a nedělejte jiné úkony v internetovém prohlížeči. Prosíme o trpělivost.

Objednávku jsme úspěšně zpracovali.

OK