0

Pexeso je hra, zážitek i vzdělávání

Tento název hry pexeso, může vyvolat nostalgické vzpomínky na dětství a bezstarostné odpoledne strávené s rodinou nebo kamarády. Ale co je vlastně pexeso a proč je tak oblíbené? Přečtěte si náš článek a dozvíte se víc o této zábavné hře, zejména o našich unikátních kulatých pexesech.

Co je to pexeso?

Je jednoduchá, ale zábavná hra, která pomáhá rozvíjet paměť a koncentraci. Hra se skládá z dvojic obrázků, které jsou náhodně rozloženy obrázkovou stranou dolů na stole. Cílem je najít všechny dvojice stejných obrázků tím, že se otočí na dvě karty během jednoho tahu. Pokud jsou karty shodné, hráč si je vezme a pokračuje ve svém tahu, pokud ne, karty se vrátí zpět obrázkovou stranou dolů a na tahu je další hráč. Hra končí, když jsou všechny dvojice nalezeny.

Jak se hraje pexeso?

Kultovní hra pexeso se obvykle hraje dvěma až čtyřmi hráči, ale může být upravena i pro více účastníků. Hráči se střídají v tazích, přičemž každý hráč má možnost otočit si dvě karty během svého tahu. Důležité je si pamatovat, které karty jste již viděli, abyste mohli vytvořit dvojice. Hra vyžaduje rychlost, pozornost a dobrou paměť.

Naše unikátní pexoesa

Ty se liší od klasických her nejen svým designem, ale i svou kvalitou a provedením. Naše kultovní kulaté pexeso balíme v elegantní plechové krabičce s unikátním otevíráním systémem click-clack, což zaručuje pohodlné a bezpečné uchování karet, ideální i na cesty, kde se pexesa jen tak nepostrácejí. Tyto pexoesa vyrábíme s precizností a opatřena samolepkou uvnitř, což zabraňuje třepení rohů a prodlužuje životnost karet. Rozličné série našich pexes mají různou obtížnost, od série 1 až po sérii 8, což umožňuje hráčům vybírat si podle svých preferencí a schopností. Třeba velice těžké pexeso je série Hardore techno. Naše pexesa ilustrujeme ve spolupráci s talentovanými výtvarníky a ilustrátory, kteří dodávají každé kartě jedinečný a poutavý vzhled.

Vzdělávací knihy a další možnosti

Kromě samotných pexes nabízíme i vzdělávací knihy, které jsou ideální doplněk k našim hrám a na veletrzích prodáváme plakáty s motivy na pexesech. Tyto knihy pomáhají dětem rozvíjet dovednosti a učení skrze zábavné aktivity a hry.

Reklamní dárek

Též vyrábíme pexeso jako reklamní dárek, přímo na míru.

Vaše objednávka se právě zpracovává. Vyčkejte a nedělejte jiné úkony v internetovém prohlížeči. Prosíme o trpělivost.

Objednávku jsme úspěšně zpracovali.

OK