0

Pexeso pro seniory zlepšuje paměť a podporuje sociální interakci. Na našem e-shopu nabízíme PexOesa – kulatá pexesa v plechové krabičce, která se nepoztrácejí a jsou odolná díky laminaci. Sady s obtížnostmi 1-8 zahrnují motivy jako Světoví herci, České hrady a zámky, Obscény, Mandaly, Kruhy v obilí, Horolezci, Cyklisti, Kouzelné stromy a mnoho dalších. Vyberte si svou oblíbenou a začněte trénovat paměť! ČÍST VÍCE…

Hledáte perfektní dárek pro holku, který bude nejen zábavný, ale také vzdělávací a esteticky přitažlivý? Naše pexeso není jen obyčejnou hrou. Kulaté karty jsou zdobené krásnými ilustracemi, které zaujmou každou holku. Výběr tematických pexes je bohatý – od roztomilých psích kamarádů, přes safari zvířátka až po kouzelné stromy. Pro milovnice podmořského světa je tu Pexeso Podmořský svět, zatímco přírodovědkyně ocení Pexeso Hmyzáci a zvířecí stopy. Holky s kreativní duší potěší Pexeso Mandaly, které rozvíjí paměť i estetické cítění… ČÍST VÍCE…

Výběr dárku pro kluka může být náročný, ale co třeba kulaté pexeso od českých výtvarníků? Nabízíme různé motivy, od Hlavounů přes české hrady až po roztomilé pejsky. Pexesa jsou v praktické plechové krabičce ClickClack, která zabraňuje ztrátě karet. Skvělý dárek, který pobaví a rozvíjí dovednosti… ČÍST VÍCE…

Cestování s dětmi může být náročné, proto je cestovní hra skvělým řešením. Kulaté pexeso od českých výtvarníků v plechové krabičce ClickClack je ideální zábavou na cesty. Kompaktní balení umožňuje snadné přenášení, karty jsou odolné a chráněné. Hra je vhodná pro celou rodinu a nabízí různé motivy dle vkusu dětí i dospělých… číst více

Co znamená zkratka pexeso? Přečti si o historii pexesa. Kdo ho vymyslel? Kdy bylo vytvořeno? A jak bylo populární?

Dostanu pexesa vystříhaná? Jak se otevírá krabička? Co vše dostanu k pexesům? Pro jak staré děti jsou pexesa?…

Jak mohu zaplatit, kdy zboží přijde? Jak mohu odstoupit od smlouvy? Jak dostanu doklad o zaplacení pexes?…

Pexeso pro dospělé je skvělou zábavou i originálním dárkem. Naše pexesa nabízejí širokou škálu motivů, jako jsou Obscény, Světoví herci, České hrady, Bajkeři, Horolezci, Kosmické obrazce, Mandaly, Geometrické tapety a Hardcore techno. Díky praktické plechové krabičce jsou ideální na cesty i domácí relaxaci.

Objevte ideální dárek pro děti: kulatá pexesa s dětskými motivy v praktické plechové krabičce. Tato pexesa jsou skvělá na cesty, protože se jen tak nepoztrácí a netřepí se jim rohy. Vyberte si z široké nabídky motivů, jako jsou Abeceda pro špunty, Hafíci, Safari zvířátka, Kouzelné stromy, Hlavouni, České hrady, Podmořský svět, Hmyzáci, Bajkeři a Zvířecí stopy. Každé pexeso je navrženo tak, aby rozvíjelo dětskou paměť a logické myšlení.

Hledáte originální dárek pro cyklistu? Vyzkoušejte cyklistické pexeso v plechové krabičce. Tento praktický a odolný dárek s vtipnými motivy od Štěpána Stránského je skvělý na cesty i pro chvíle odpočinku. Pexeso Bajkeři získalo mnoho pozitivních ohlasů od našich zákazníků.

Hledáte ideální dárek pro pejskaře ve vašem okolí? Rádi byste obdarovali milovníka psů něčím originálním, zábavným a zároveň vzdělávacím? Máme pro vás skvělý tip – ilustrované psí pexeso! Tento jedinečný dárek nejen potěší srdce každého pejskaře, ale také oživí vzpomínky na bezstarostné dětství plné zábavných her…

Prostě hustá prodejní akce

Dyzajn market termíny akcí které se odehrává několikrát do roka. Jednoznačně největší a nejpopulárnější akcí totho druhu, tedy prodejního designového marketu v České republice. Na Dyzajnmarket jezdíme prodávat od začátku. proto nezapomeňte náš stánek navštívit, především se vyskytujeme na zimních edicích. Pokud však nás nezastihnete, nezoufejte, máme přeci e-shop! Co takhle třeba pexesa s mořskými potv

Stolní hry zažívají renesanci a pexeso je jedna z klasik, která oslovuje všechny generace. A právě kulaté pexeso přináší do této tradiční hry nový vítr…

Ilustrovaný plakát

Ilustrovaný plakát? Proč ne? Mnoho motivů na pexesech máme nailustrované ve velké velikosti. Lze je tedy vytisknout a mít jako plakát, obraz, banner, tapetu doma nebo třeba v kanceláři na stěně. Tyto služby nemáme standardně v nabídce e-shopu, neboť tisky děláme kusově na objednávku (nedržíme je skladem). Pokud však máte zájem o nějaký motiv z pexes, neváhejte nás zkontaktovat. Ozveme se vám zpět!

  Jméno a přijmení
  Váš email (vyžadováno)
  Telefon
  Adresa doručení
  Jaký obrázek chcete z naší nabídky pexes? (napište odkaz, popis,...)
  V jaké velikosti ho chcete? (napište rozměr)
  Máte nějaké další specifikace k výrobě které by jsme měli vědět, třeba jako adjustaci tisku do rámu obrazu nebo tisk na textilii, apod.?

  Tento název hry pexeso, může vyvolat nostalgické vzpomínky na dětství a bezstarostné odpoledne strávené s rodinou nebo kamarády. Ale co je vlastně pexeso a proč je tak oblíbené? Přečtěte si náš článek a dozvíte se víc o této zábavné hře, zejména o našich unikátních kulatých pexesech…

  Tak zase po roce, přikutálely se Vánoce a s nimi i novinky od PexOes!

  Kniha Podmořský svět je plná ilustrací, vymalovánek a hlavně informací o mořských potvůrkách, které najedete mimo jiné i ve stejnojmenném pexesu! Tato vzdělávací kniha psaná odlehčenou zábavnou formou pobaví čtenáře všech věkových kategorií! 

  K Mandalám pro změnu přibyly OMALOVÁNKY – pro děti i dospělé! A Horolezci se rozhodli svět obohatit o zpěv a tak pro ně máme ilustrovaný Antigravitační zpěvník

  Objednávat můžete na našem eshopu nebo se můžeme osobně vidět na Dyzajn marketu v Praze už tento víkend!! 

  Vykutálený den všem!

  Máte rádi soutěže? Tak hurá do toho! Ve vzájemné spolupráci s protálem CHYTRAZENA.CZ jsme pro vás připravili vykutálenou soutěž! Otázka je záludná, ale výhra stojjí za to! Tak hurá do toho! Proklik na soutěž

  Pozoooor! Máme dvě ilustrované knížky, které navazují a doplňují naše PexOesa! Kniha PODMOŘSKÝ SVĚT od Kačky Šponarové dětem vysvětluje, jak funguje mořský ekosystém a upozorňuje na globální problémy. Kniha je pro děti od cca 5 let, ale poučí se z ní i dospělí! Ilustrace jsou totožné jako v pexesu PODMOŘSKÝ SVĚT. Druhá kniha je od Janky Frýdlové s názvem MANDALOVÉ OMALOVÁNKY. Krásné mandalky si můžete vybarvit, stránku vystříhnout a mandalku nalepit třeba na zeď. Kniha je určena všem věkovým kategoriím. Naleznete v ní všechny ilustrace z MANDALOVÉHO pexoesa. Knihy budou dostupné koncem listopadu 2019! Tak žhavte ručičky na objednávky, protože tohle bude supéééér!

  Novinky pexeso

  Je to tu, máme v nabídce nová pexesa: Podmořský svět od Kačky Šponarové a Mandaly od Janky Frýdlové. Oba motivy najdete u nás v nabídce.

  pexeso ryby

  Máme pro vás 3 nové motivy pexes! Do prodeje půjdou před Vánoci, tak se těšte! Jeden pexeso motiv vám prozradíme už nyní! Přesný  název zatím nevíme (jistě to bude něco vykutáleného), ale námětem jsou ryby a ekologie, od autorky Katky Šponarové.  Tato série je již nailustrovaná, nyní se bude přefocovat a v počítači kolorovat. Kulatá pexesa v tiskárně vytiskneme, následně vysekáme a zkompletujeme. Obtížnost série bude něco mezi 4-6. Ke koupi budou v prosinci 2018 a kde kulatá pexOesa koupit? V odkaze budete moci koupit pexeso a nebo nás najdete na předvánočním Dyzajn marketu. Vlevo v galerii máte malou rybí ochutnávku!

   

   
   
   
   
   

  Oba dva termíny budeme, tak přijďte. Druhý termín přijde i kouzelník a má pro vás překvapení 🙂

  Anglické pexeso pro vaše kamarády, příbuzné, známé ze zahraničí! Nyní můžete některé naše motivy mít i v anglické verzi… ČÍST VÍCE…

  Co nás čeká a naštěstí nemine je akce zvaná Hračkárna za kterou se vydáme do Tábora. Druhý ročník perfektně připraveného marketu s nabídkou zboží převážně pro děti.

  Jarní dyzajn proběhl v teplotách zimních, teď ten letní  by mohl vyjít v teplotách jarních, ať si to tam všichni užijeme.

  Jaro v plném proudu a pučí nám tu spousta trhů, pro nás bude tento market určitě zajímavý místem konání a pro vás mrtě zajímavými věcmi. Že už to vše znáte? Nene…protože tady budou vystavovat i zahraniční designéři a čeští studenti. Těšíme se!

  To nám to uteklo a je tu již první letošní snad i jarní Dyzajn market. Děkujeme všem za přízeň a pokud budete mít čas, přijďte nás navštívit. PexOesa, obrázky, zábavný postavičky ve stánku a velký výběr žvejkaček, protože tentokrát máme společný stánek s Charitygums. Těšíme se na vás!

  Poslední naší akcí tohoto roku je Dyzajn market tuto neděli. Přijďte se za námi stavit.

  Přijďte se ohřát do prostor Novoměstské radnice. Někde nás tam najdete 🙂

  Tři nové série poprvé představíme na jarním Dyzajn marketu již tuto sobotu a neděli 21. – 22. 3. 2015. Přijďte se nejen jarně naladit.

   

  Díky za přízeň a návštěvu našeho stánku na Dyzajnmarketu. Opět to bylo supr, byť pro nás prodejce energeticky trochu náročné 🙂 Těšíme se zase příště.

  Prozradíme pouze to, že jedna z příštích sérií bude od Viktora Pařízka. Je to kreslíř, snílek, poeta, … horolezec, popleta 🙂 Jeho velice osobitý styl ilustrací zná většina českých horolezců. Víc než ukázku vlevo vám v tuto chvíli na ochutnání nedáme! Ale ještě přidáme nápovědu k obrázku vlevo – pro osoby horolezení neznalé: Když jste úplně vysíleni na skále a nemáte už sílu v předloktí, tak to znamená že „máte ruce jako konve“.

  Nově jsou série Hafíci, Hlavouni a Kosmické obrazce opatřené oboustrannou matnou laminací. Tento průhledný, malý bonus na první pohled nepoznáte, ale snad oceníte až po nějakém hráčském období. Laminovaná pexOesa můžete škrábat, muchlat, kousat a stále budou držet 🙂 Nejvíce to ocení rodiče, jejichž dítka se chovají ke svým hračkám méně ohleduplně a nebo  jsou více hravá.

  Dyzajn market 21.6.2014 bude na Piazzetě Národního divadla, naše kulatá pexesa nebudou chybět. Pokud vše vyjde budeme prodávat i designové žvýkačky s ilustracemi! tak nás přijďte podpořit.

  Opět jste nás mohli navštívit na Fialce. Den dětí byl… no… hodně hlučný 🙂 Slevy 20% nechyběly.

  dne 16.3.2014 jsme meli stánek na PUZZLE akci v Říčanech na fialce a jak tomu bývá zvykem byla možnost koupit pexOesa na mistě se slevou 20%.

  BUDEME TAM!!!  Pojď se na nás podívat 22. března 2014 na piazzetě Národního divadla – to je ten kamenej dvorek mezi Laternou Magikou a Národním divadlem (pro ty co to nevědí mezi nimiž jsme byli i my). Více se dozvíte na stránkách dyzajnmarket.com

  Dne 18.1.2014 jsme se zúčastnili turnaje v pexesech, který byl určen zejména nejmladší populaci. Akce proběhla v kulturním centrum „NA FIALCE“.  Náš projekt daroval 15 krabiček jako soutěžní výhru. Na této akci si návštěvníci mohli zakoupit  pexOesa za zlevněnou cenu – 20%. Tuto slevovou akci budeme opakovat 16.3. opět v Říčanech, Na fialce, Mánesova 251 01, kde bude probíhat turnaj v Puzzle. Tímto moc děkujeme organizátorům, jmenovitě paní Barboře Vítové a slečně Lucii Basíkové + kolektivu za vstřícnost! Více fotek jsme pro Vás nafotili a umístili do naší galerie.

  Je na světě nová série – Kosmické obrazce v poli! Autor není ze země a jmenuje se OZON. Ještě voní tiskovou barvou a první kousky se právě řežou na našem novém miláčkovi – řezacím ploteru. No ale s prostorem jsme to neodhadli. 3000ks B2 archů z tiskárny važící přes 300kg je balik poměrně velkých rozměrů…

  Kultovní kulatá PexOesa!

  PEXOESA:
  • originální kulatá pexesa (neboli PexOesa)
  • ilustrované motivy od českých výtvarníků
  • cool krabička click-clack
  • 24 dvojic uvnitř balení a navíc jedna samolepka

  PEXESA ANGLICKÁ:
  • Jednotlivé pexeska můžete mít v anglické verzi (titulka, návod a info o autorovi)
  • pouze na objednávku katka@pexoesa.cz

  KNIHY:
  • K některým pexesům máme tématické knihy

  ILUSTRACE A PLAKÁTY
  • Jednotlivé motivy z vnitřku pexOes si můžete koupit jako zvětšené ilustrace!
  • pouze na objednávku katka@pexoesa.cz

  Tak to spouštíme! Listopad 2013. Je to tak trochu milník pro nás. Posouvá nás to dál, nebo spíš blíž k Vám čtenářům a návštěvníkům tohoto webu. Jakékoli připomínky k vylepšení webu velice vítáme na tento mail. Programátor (který má přístup na tento web – tak si sem do tohoto příspěvku hodí odkaz na svůj linkbuilding, popřípadě své kontaktní údaje) byl trošku sklamaný, že jsem nikde nepoužil obrázek který vytvořil v šabloně tohoto redakčního systému. Tak je snad dostatečné zadostiučinění že ho používám zde vlevo vedle tohoto prvního příspěvku.

  Vaše objednávka se právě zpracovává. Vyčkejte a nedělejte jiné úkony v internetovém prohlížeči. Prosíme o trpělivost.

  Objednávku jsme úspěšně zpracovali.

  OK