0

Tak zase po roce, přikutálely se Vánoce a s nimi i novinky od PexOes!

Kniha Podmořský svět je plná ilustrací, vymalovánek a hlavně informací o mořských potvůrkách, které najedete mimo jiné i ve stejnojmenném pexesu! Tato vzdělávací kniha psaná odlehčenou zábavnou formou pobaví čtenáře všech věkových kategorií! 

K Mandalám pro změnu přibyly OMALOVÁNKY – pro děti i dospělé! A Horolezci se rozhodli svět obohatit o zpěv a tak pro ně máme ilustrovaný Antigravitační zpěvník

Objednávat můžete na našem eshopu nebo se můžeme osobně vidět na Dyzajn marketu v Praze už tento víkend!! 

Vykutálený den všem!

Máte rádi soutěže? Tak hurá do toho! Ve vzájemné spolupráci s protálem CHYTRAZENA.CZ jsme pro vás připravili vykutálenou soutěž! Otázka je záludná, ale výhra stojjí za to! Tak hurá do toho! Proklik na soutěž

Pozoooor! Máme dvě ilustrované knížky, které navazují a doplňují naše PexOesa! Kniha PODMOŘSKÝ SVĚT od Kačky Šponarové dětem vysvětluje, jak funguje mořský ekosystém a upozorňuje na globální problémy. Kniha je pro děti od cca 5 let, ale poučí se z ní i dospělí! Ilustrace jsou totožné jako v pexesu PODMOŘSKÝ SVĚT. Druhá kniha je od Janky Frýdlové s názvem MANDALOVÉ OMALOVÁNKY. Krásné mandalky si můžete vybarvit, stránku vystříhnout a mandalku nalepit třeba na zeď. Kniha je určena všem věkovým kategoriím. Naleznete v ní všechny ilustrace z MANDALOVÉHO pexoesa. Knihy budou dostupné koncem listopadu 2019! Tak žhavte ručičky na objednávky, protože tohle bude supéééér!

Je to tu, máme v nabídce nová pexesa: Podmořský svět od Kačky Šponarové a Mandaly od Janky Frýdlové. Oba motivy najdete u nás v nabídce.

Máme pro vás 3 nové motivy pexes! Do prodeje půjdou před Vánoci, tak se těšte! Jeden pexeso motiv vám prozradíme už nyní! Přesný  název zatím nevíme (jistě to bude něco vykutáleného), ale námětem jsou ryby a ekologie, od autorky Katky Šponarové.  Tato série je již nailustrovaná, nyní se bude přefocovat a v počítači kolorovat. Kulatá pexesa v tiskárně vytiskneme, následně vysekáme a zkompletujeme. Obtížnost série bude něco mezi 4-6. Ke koupi budou v prosinci 2018 a kde kulatá pexOesa koupit? V odkaze budete moci koupit pexeso a nebo nás najdete na předvánočním Dyzajn marketu. Vlevo v galerii máte malou rybí ochutnávku!

 
 
 
 
 

Oba dva termíny budeme, tak přijďte. Druhý termín přijde i kouzelník a má pro vás překvapení 🙂

Máte kamarády, příbuzné, známé ze zahraničí a chtěli byste je obdarovat pexesy. Tak nyní můžete všechny naše motivy mít i v anglické verzi. To znamená že titulka, info o autorovi a návod ke hře jsou v angličtině. Pokud budete objednávat tak pište do poznámek heslo ENGLISH.

Co nás čeká a naštěstí nemine je akce zvaná Hračkárna za kterou se vydáme do Tábora. Druhý ročník perfektně připraveného marketu s nabídkou zboží převážně pro děti.

Jarní dyzajn proběhl v teplotách zimních, teď ten letní  by mohl vyjít v teplotách jarních, ať si to tam všichni užijeme.

Jaro v plném proudu a pučí nám tu spousta trhů, pro nás bude tento market určitě zajímavý místem konání a pro vás mrtě zajímavými věcmi. Že už to vše znáte? Nene…protože tady budou vystavovat i zahraniční designéři a čeští studenti. Těšíme se!

To nám to uteklo a je tu již první letošní snad i jarní Dyzajn market. Děkujeme všem za přízeň a pokud budete mít čas, přijďte nás navštívit. PexOesa, obrázky, zábavný postavičky ve stánku a velký výběr žvejkaček, protože tentokrát máme společný stánek s Charitygums. Těšíme se na vás!

Poslední naší akcí tohoto roku je Dyzajn market tuto neděli. Přijďte se za námi stavit.

Přijďte se ohřát do prostor Novoměstské radnice. Někde nás tam najdete 🙂

Tři nové série poprvé představíme na jarním Dyzajn marketu již tuto sobotu a neděli 21. – 22. 3. 2015. Přijďte se nejen jarně naladit.

 

Díky za přízeň a návštěvu našeho stánku na Dyzajnmarketu. Opět to bylo supr, byť pro nás prodejce energeticky trochu náročné 🙂 Těšíme se zase příště.

Prozradíme pouze to, že jedna z příštích sérií bude od Viktora Pařízka. Je to kreslíř, snílek, poeta, … horolezec, popleta 🙂 Jeho velice osobitý styl ilustrací zná většina českých horolezců. Víc než ukázku vlevo vám v tuto chvíli na ochutnání nedáme! Ale ještě přidáme nápovědu k obrázku vlevo – pro osoby horolezení neznalé: Když jste úplně vysíleni na skále a nemáte už sílu v předloktí, tak to znamená že „máte ruce jako konve“.

Nově jsou série Hafíci, Hlavouni a Kosmické obrazce opatřené oboustrannou matnou laminací. Tento průhledný, malý bonus na první pohled nepoznáte, ale snad oceníte až po nějakém hráčském období. Laminovaná pexOesa můžete škrábat, muchlat, kousat a stále budou držet 🙂 Nejvíce to ocení rodiče, jejichž dítka se chovají ke svým hračkám méně ohleduplně a nebo  jsou více hravá.

Dyzajn market 21.6.2014 bude na Piazzetě Národního divadla, naše kulatá pexesa nebudou chybět. Pokud vše vyjde budeme prodávat i designové žvýkačky s ilustracemi! tak nás přijďte podpořit.

Opět jste nás mohli navštívit na Fialce. Den dětí byl… no… hodně hlučný 🙂 Slevy 20% nechyběly.

dne 16.3.2014 jsme meli stánek na PUZZLE akci v Říčanech na fialce a jak tomu bývá zvykem byla možnost koupit pexOesa na mistě se slevou 20%.

BUDEME TAM!!!  Pojď se na nás podívat 22. března 2014 na piazzetě Národního divadla – to je ten kamenej dvorek mezi Laternou Magikou a Národním divadlem (pro ty co to nevědí mezi nimiž jsme byli i my). Více se dozvíte na stránkách dyzajnmarket.com

Dne 18.1.2014 jsme se zúčastnili turnaje v pexesech, který byl určen zejména nejmladší populaci. Akce proběhla v kulturním centrum „NA FIALCE“.  Náš projekt daroval 15 krabiček jako soutěžní výhru. Na této akci si návštěvníci mohli zakoupit  pexOesa za zlevněnou cenu – 20%. Tuto slevovou akci budeme opakovat 16.3. opět v Říčanech, Na fialce, Mánesova 251 01, kde bude probíhat turnaj v Puzzle. Tímto moc děkujeme organizátorům, jmenovitě paní Barboře Vítové a slečně Lucii Basíkové + kolektivu za vstřícnost! Více fotek jsme pro Vás nafotili a umístili do naší galerie.

Je na světě nová série – Kosmické obrazce v poli! Autor není ze země a jmenuje se OZON. Ještě voní tiskovou barvou a první kousky se právě řežou na našem novém miláčkovi – řezacím ploteru. No ale s prostorem jsme to neodhadli. 3000ks B2 archů z tiskárny važící přes 300kg je balik poměrně velkých rozměrů…

PEXOESA:
• originální kulatá pexesa (neboli pexOesa)
• ilustrované motivy od českých výtvarníků
• cool krabička click-clack
• 24 dvojic uvnitř balení a navíc jedna samolepka

ILUSTRACE
• Jednotlivé motivy z vnitřku pexOes si můžete koupit jako zvětšené ilustrace!
• jsou v reprodukci vytištěny na fotografický papír, následně zalaminovány (proti poškození, nebo prachu) a nakašírovány na 1cm Raybord desku
• ilustrace je nakonec zasazena do námi vyráběných, originálních rámů. Rámy jsou ze svařeného železa, opískovány a synteticky nalakovány
• ilustrace jsou signovány a číslovány od autorů!

Tak to spouštíme! Listopad 2013. Je to tak trochu milník pro nás. Posouvá nás to dál, nebo spíš blíž k Vám čtenářům a návštěvníkům tohoto webu. Jakékoli připomínky k vylepšení webu velice vítáme na tento mail. Programátor (který má přístup na tento web – tak si sem do tohoto příspěvku hodí odkaz na svůj linkbuilding, popřípadě své kontaktní údaje) byl trošku sklamaný, že jsem nikde nepoužil obrázek který vytvořil v šabloně tohoto redakčního systému. Tak je snad dostatečné zadostiučinění že ho používám zde vlevo vedle tohoto prvního příspěvku.

Vaše objednávka se právě zpracovává. Vyčkejte a nedělejte jiné úkony v internetovém prohlížeči. Prosíme o trpělivost.

Objednávku jsme úspěšně zpracovali.

OK